درباره کیونپ

شرکت کیونپ بعنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات ذخیره سازی تحت شبکه و نظارت تصویری در سال ۲۰۰۴ در کشور تایوان شروع بکار کرد. محصولات اصلی کیونپ شامل شاخه های اصلی سخت افزار، سیستم عامل و نرم افزار می باشد که بصورت تخصصی توسط گروه های حرفه ای برنامه ریزی و تولید می گردند.

سخت افزارهای کیونپ با توجه به همکاری نزدیک این شرکت با بزرگترین سازندگان قطعات کامپیوتری در دنیا مانند شرکت های Intel, AMD, Realtek, Samsung, WD, Seagate و بسیاری دیگر از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و در سری سخت افزارهای با کیفیت A در دنیا طبقه بندی می شوند. از این رو کیونپ با اطمینان خاطر از کیفیت محصولات خود آنها را از ۲ تا ۵ سال گارانتی می کند.

سیستم عامل های کیونپ نیز مانند سخت افزارها از پشتیبانی بزرگترین سیستم عامل های دنیا مانند Debian و FreeBSD برخوردار بوده و همکاری تنگاتنگ این شرکت ها با هم سیستم عامل های QTS و QES کیونپ را به یکی از برترین سیستم عامل های ذخیره سازی دنیا با کاربری بسیار و آسان تبدیل کرده است.

تیم نرم افزاری کیونپ با همکاری بزرگترین تولیدکنندگان نرم افزار دنیا دسترسی شما به بسیاری از نرم افزارهای حرفه ای ذخیره سازی و مالتی مدیا امکان پذیر کرده و می تواند سرویس های مختلفی را جهت استفاده در شرکت های بزرگ و کوچک و یا حتی خانه ها ارائه دهد.