محصولات Enterprise

محصولات حرفه ای ما برای پروژه های بزرگ شما

گروه محصولات حرفه ای یا Enterprise یک راهکار ذخیره سازی جامع و طبقه بندی شده جهت ایجاد یک فضای ذخیره سازی ایده آل می باشد.

Hybrid Storage

ذخیره ساز تحت شبکه (NAS) قدرتمند + ذخیره ساز (SAN)  مطمئن

کیونپ یک ذخیره ساز ترکیبی Hybrid Storage بسیار حرفه ای می باشد که می تواند هر دو قابلیت NAS (ذخیره سازی بر اساس فایل) و SAN (ذخیره سازی بر اساس بلاک) را بصورت همزمان در اختیار شما قرار دهد. با این ویژگی براحتی می توانید از سرعت بالای فضای ذخیره سازی بر پایه بلاک و امکانات بسیار و قابلیت دسترس پذیری بالای فضای ذخیره سازی بر پایه فایل بهره مند شود.

پردازش قدرتمند

با استفاده از پردازنده های پرقدرت Intel Xeon و AMD Ryzen ذخیره سازی فراتر از انتظار در اختیار شماست تا بتوانید با استفاده از امکانات بیشمار سیستم عامل های کیونپ تمامی نیازهای شبکه ای و ذخیره سازی خود را مرتفع کنید.

ذخیره سازی نامحدود

پشتیبانی از دیسک های سخت SATA, SAS  و SSD در هر دو اندازه ۲.۵ و ۳.۵ اینچ بصورت همزمان و همچنین قابلیت های پیشرفته ای مانند اضافه کردن Enclosure و یکپارچه سازی ذخیره سازها به شما این امکان را می دهد تا محدودیت ها را پشت سر گذاشته و ذخیره ساز خود را بر اساس نیاز و بودجه خود بدون نگرانی از طرح های گسترس فضای ذخیره سازی در آینده انتخاب کرده و براحتی مدیریت کنید.

با سرعت بدون توقف

استفاده از فناوری های پیشرفته ای مانند Cache Acceleration و Qtier بهره وری دستگاه شما را به حداکثر می رساند. این فناوری ها به شما این امکان را می دهد تا علاوه بر بهره گیری از فضای زیاد و مقرون بصرفه دیسک های SATA و SAS از سرعت دیسک های SSD نیز بهره مند شده و ذخیره سازی با سرعت و فضای بالا در اختیار داشته باشید. همچنین پشتیبانی از فناوری های ۱۰GbE و ۴۰GbE انتقال اطلاعات را از ذخیره ساز به شبکه را با حفظ سرعت آن ممکن می سازد.

امنیت و ایمنی

ذخیره ساز اطلاعات در واقع صندوقی برای نگهداری اطلاعات مهم و حیاتی کسب و کار و شخصی شماست و می بایست همیشه از خطرات احتمالی در امان باشد. کیونپ با پشتیبانی تمامی RAID ها و فناوری هایی مانند Spare Disk و Snapshot  که از بروزترین فناوری های ایمنی اطلاعات می باشند و همچنین قابلیت های امنیتی نظیر Firewall, IDS و آنتی ویروس، فضای ذخیره سازی مناسبی را جهت نگهداری اطلاعات و داده ها فراهم می سازد.