کارت های Fiber Chanel یا FC-SAN

کیونپ با توجه به نیازهای بازار ذخیره سازی اطلاعات برای استفاده از کارت های Fibre Channel(FC) SAN با کفیت بالا ، ۲ کارت طراحی و ساخته شده در واحد توسعه و تحقیق خود را معرفی کرد. QXP-16G2FC و QXP-32G2FC با پشتیبانی از سرعت های ۱۶Gb FC و ۳۲Gb FC براحتی می توانند با اضافه شدن به دستگاه های کیونپ، یک ارتباط امن، قابل اعتماد و بصرفه را میان ذخیره ساز شما و شبکه FC برقرار کند.

غالبا ذخیره سازهای مبتنی بر شبکه های FC یا FC SAN ها، دستگاه هایی با قیمت بالا و انعطاف پذیری پایین از نظر کاربرد و بهره گیری در شبکه های مختلف هستند اما با تلفیق کردن ذخیره سازهای تحت شبکه کیونپ (NAS) و فناوری Fibre Channel کاربران می توانند ذخیره ساز خود را به شبکه های FC اضافه کرده و فضای ذخیره سازی آن را توسط سرورها در اختیار بگیرند. همچنین می توانند از نرم افزارها و امکانات دستگاه های کیونپ در غالب شبکه FC بهره برده و کیفیت، سرعت و بهره وری آنها را بهبود ببخشند.

کاربران می توانند براحتی کارت های FC کیونپ را بر روی درگاه های PCIe ذخیره ساز خود نصب کرده و از طریق رابط کاربری پیشرفته طراحی شده در سیستم عامل QTS با نام iSCSI & Fibre Channel که از امکانات پیشرفته بسیاری مانند LUN snapshot protection, Qtier, SSD Cache Acceleration پشتیبانی می کند آن را راه اندازی و پیکربندی کنند.

دستگاه های کیونپ با ارائه سرویس های ذخیره سازی SAN, NAS و Cloud storage می توانند بعنوان راهکار ذخیره سازی کامل یا Unified storage solution تمامی نیازهای ذخیره سازی شما را با بهترین کیفیت و هزینه براورده سازند.

 

Key specifications

Model name

Description

PCIe interface

Fibre Channel transmission rates

QXP-16G2FC

Dual port 16Gb Enhanced Generation 5 Fibre Channel expansion card with SFP+ transceivers

PCIe Gen3 x8

۱۶ Gbps, 8 Gbps, and 4 Gbps

(Actual transmission rates up to 14.03 Gbps per port)

QXP-32G2FC

Dual port 32Gb Generation 6 Fibre Channel expansion card with SFP+ transceivers

PCIe Gen3 x8

۳۲ Gbps, 16 Gbps, and 8 Gbps

(Actual transmission rates up to 28.05 Gbps per port)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *